Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/virtual/tomi2/www/trakeny/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Lużne gadki
Trakeny.info
Grudzień 14, 2017, 08:42:46 pm *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Forum zostało uruchomione!

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 11 12 [13]
  Drukuj  
Autor Wątek: Lużne gadki  (Przeczytany 19231 razy)
christoforos
Użytkownik
**

« Odpowiedz #180 : Marzec 08, 2014, 06:50:59 pm »

Pewnego dnia pewien saper, ukorzył się przed Bogiem i podziękował za dar życia.
A Bóg widział go i dał mu kilka talentów i przykazał aby je dobrze spożytkował, tak więc ów młodzieniec zebrał talenty i kupił ziarno i zasiał, zbiór był jednak mierny gdyż młodzieniec nie miał nauczyciela by dobrze zasiać i zebrać  ukorzył się ponownie i prosił Boga o nauczyciela..... cdn
christoforos
Użytkownik
**

« Odpowiedz #181 : Marzec 16, 2014, 07:01:58 pm »

Ale wróćmy do początku!!
Saper nie wziął się z powietrza, szkoli się osoby z predyspozycjami w tym kierunku, by armia polska mogla się szczycić profesjonalnym personelem na rubieżach wojny. Tak mnie wyszkolono- a konie pozwoliły mi przetrwać- przetrwać ale cóż takiego ciężkiego-padło pytanie od pewnego laika. Przetrwać pęd wojny, gdyż tęskniłem za moimi końmi.Każde zderzenie militarne pozostawia ślad i głęboki rys w środku, w każdym elemencie życia żołnierza który to przeżył, widział. Konie pozwalają mi funkcjonować w życiu codziennym- MOJE TRAKENY
Także niech każdy Tęgi Skurwysyn wie, że jak zrobi koniom trakeńskim krzywdę to poczuje mój oddech na swoim karku,a mój dotyk będzie delikatny i treściwy w swym przekazie.Za lekarstwo które leczy, człowiek jest w stanie zrobić więcej niż może. MOIM LEKARSTWEM SĄ MOJE KONIE!... cdn
christoforos
Użytkownik
**

« Odpowiedz #182 : Marzec 26, 2014, 09:36:50 pm »

cdn... zapraszam
https://www.youtube.com/watch?v=TwIlRH-8ebg
i dla tego osoby nie kompetentne są dla mnie nikim , panie Siedlanowski nic pan nie ma do zaoferowania i jest dla mnie nikim znaczącym w hodowli koni trakeńskich, proszę mi napisać jeden sukces!!!
jak by miał problem z odnalezieniem mnie nazywam się KRUPNIEWSKI KRZYSZTOF ŻOŁNIERZ WOJSKA POLSKIEGO KONI TRAKEŃSKICH SZALENIEC !!!!!! PROSZE MI TU NIE PITOLIĆ O BONITACJI KONII
christoforos
Użytkownik
**

« Odpowiedz #183 : Maj 27, 2014, 06:49:00 pm »

WITAM !!!!
Było trochę o mnie cicho ale bierzemy sie za robotę, i już wystąpiliśmy na pikniku " saper to ja"zapraszam do przeczytania opisu i obejrzenia fotek. zapraszam na stronę:     http://www.2mpsap.wp.mil.pl/pl/8_538.html
Jarek Skrzypiec
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #184 : Lipiec 07, 2014, 07:48:31 am »

Witam hodowców i pasterzy,
Chciałbym się z wami podzielić informacją o kolejnym koniu po Lordzie  Oderze I który rozpoczął starty. Ale Lord to trup i niewolno nim kryć tak twierdzą pasterze no to niech dalej produkują pudle. w załączniku zdjęcie żeby nie było koń Elekt.

Ps. Cieszę się że bachor pt. Forum zostało wreszcie zlikwidowane szkoda że smród pozostanie jeszcze długo ale lepiej póżno niż wcale
potrzebne było 6 lat żeby zrozumieć co Skrzypek mówił.

Pozdrawiam Skrzypek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2014, 07:55:05 am wysłane przez Jarek Skrzypiec » Zapisane
Jarek Skrzypiec
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #185 : Styczeń 28, 2015, 12:16:51 pm »

Witam, czy ktoś się wybiera do Munster Handorf bo ponoć będzie polski akcent !! Szok Szok
 Skrzypek
Jarek Skrzypiec
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #186 : Luty 06, 2015, 09:48:03 pm »

I nie będzie polskiego akcentu
Janusz z Olsztyna
Aktywny użytkownik

Przyjmę w trening konie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #187 : Maj 05, 2015, 12:25:53 am »

http://www.swiatkoni.pl/media/events/documents/Propozycj%C4%99_Memoria%C5%82_Wadowskiego_2015_i_Puchar_Trake%C5%84ski.pdf

A propos dalej chętnie zaopiekuję się powierzonym w trening koniem.
Jarek Skrzypiec
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #188 : Sierpień 09, 2015, 09:42:02 pm »

Witam Wszystkich
dawno się nie odzywałem ale dzisiaj coś powiem GRATULUJĘ CHAMPIONÓW 2015 r.

Pozdrawiam Skrzypek
Jarek Skrzypiec
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #189 : Wrzesień 26, 2015, 10:06:20 pm »

Hodują, krzyżują, pocą się strasznie, prężą muskuły a i tak wałachy wychodzą...Moja ocena ze zdjęć jest taka: jeden  w miarę reszta to  wałachy do fury  ...jeszcze pytanie jak się rusza, to zostawię do oceny specom... w końcu cymbalistów mamy wielu....
A i jeszcze taka uwaga dlaczego nie podaje się hodowcy oraz właściciela konia....mam nadzieję że się nie wstydzą swoich owoców no chyba że...

Pozdrawiam Skrzypek

Ps.Byliśmy wczoraj na inauguracji otwarcia nowego ośrodka hodowlano- sportowego pod Bielskiem szczena opada wstawię wkrótce parę fotek ale co najważniejsze hodują trakeny i nie tylko... atmosfera klasa!!bez fałszu i obłudy.
Jarek Skrzypiec
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #190 : Wrzesień 30, 2015, 10:10:36 am »

Patrzę i patrzę na foty i brakuje mi jednego ślązaka w zakładzie...... ???co to się stało....jednak konie uczą pokory a czas jest najlepszym lekarstwem  Z politowaniem Z politowaniem Z politowaniem

Pozdrawiam Skrzypek
Jarek Skrzypiec
Aktywny użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #191 : Październik 06, 2017, 11:41:42 am »

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

Pozdrawiam Skrzypek
Strony: 1 ... 11 12 [13]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!